AYHANLAR ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON TEDARİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak enerji, aydınlatma ve otomasyonda yaşanan değişim ve gelişmeye paralel, Yurt içi ve yurt dışındaki dünya markası iş ortaklarımız ile birlikte, bugünün ve geleceğin enerji, aydınlatma ve otomasyon çözümlerini sunmaya hız kesmeden devam etmekteyiz.

AYHANLAR, müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan tasarım, projelendirme, bilgisayar destekli simülasyonlar, üretim, kalite kontrol ve test gibi tüm süreçlerde gösterdiği özenle istenen kalite standartlarında projeler gerçekleştirmektedir. Bu özveriyle AYHANLAR geçmişten günümüze kadar, enerji, aydınlatma ve otomasyonda birçok özel proje gerçekleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

AYHANLAR olarak amacımız, hizmetlerimizde “Ar-Ge ve İnovasyon Odaklı Olma” ilkesini esas alarak gelişmekte olan teknolojiyle müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, müşterilerimizin ulusal ve uluslararası pazarda, rakiplerine karşı avantajlı konuma geçmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz; Yurtiçi ve küresel pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak. Temsilciliğini yapmakta olduğu marka ile birlikte endüstriyel otomasyon sektöründe rakipleri arasında tüm varlıklarıyla tercih edilen bir firma olmak.

Misyonumuz; Küresel pazarda faaliyet gösteren, üretimini arttırmak ve büyümek isteyen ana ve yan sanayi firmaların elektrik ve otomasyon işlerini, yüksek kalitede, optimum maliyette, en kısa sürede ve kalite politikamızdan ödün vermeden sağlamak ve pazarda tercih edilen firma olmak.